C liga - 3.liga skupina Aa, 4.kolo Danger - Tenisák B Děhylov

15.10.2014 22:49

Další ligové kolo a my vítáme na domácí půdě v Parlamentu synky z Děhylova. Konečně je nás na začátek zápasu víc než čtyři, ale pajdu zatím necháváme odpočívat. Takže sestava Dangerů: Vašek, Adam, Ryba a Břeh, na střídačce Pecoch,a později přichází Ivan. Sestava hostů: Mikeš, Ivoš, David a Zbyněk, náhradníci Marek a David.
V první sérii ztrácí pouze Břeh, který není schopen trefit dabla (Břeh za domácí úkol napíše esej na téma "Jak netahat starosti a pracovní problémy do šipek"). V úvodu se tedy ujímáme vedení 3:1. Druhá série zápasů opět lépe pro nás, ztrácí pouze Ryba, a jdeme do trháku na 6:2.
Ve čtyřhrách se vždycky láme zápas, pokud je zvládneme, tak budeme výhře již hodně blízko. První dvojice Ryba a Břeh, druhá dvojice Adam a Vašek. První dvojička vyhrává, druhá ale prohrává, tak musíme jít do rozhodujícího legu. Tam už si ale bod nenecháme vzít a vedeme 7:2. Do cricketu nastupuje Adam s Břehem a Vašek s Rybou. První dvojice vyhrává, když nám pomohlo až zavření středů ve čtrnáctém kole a připsání bodů poslední šipkou. Druhá dvojice ale svůj boj prohrává, takže opět jdeme do rozhodujícího legu. Daří se nám soupeře nachytat na taktice a zcela zaslouženě vyhráváme. Stav 8:2. Mimochodem naprosto stejný vývoj zápasu jako minulý týden, to jsme ovšem my tahali za ten kratší konec.
Do další série nastupuje nejprve Břeh a Adam. Břeh se vzpamatoval z otřesného začátku. Bingo, dvakrát v šestém kolem nachystaný dabl, ale nakonec je z toho dvakrát sedmé, což ale taky není k zahození. Adam má tedy jako první mečbol, a hned ho proměňuje v desátý-vítězný bod(podruhé v sezóně). Do zápasu naskakuje náš bowlingový specialista Pecoch a poté i Ivan. Synky nerozhodil ani krátký výpadek proudu. Ivan sice poprvé okusil hořkost porážky, ale bojoval statečně až do konce. Pecochovi se zadařilo a oba své zápasy vyhrál beze ztráty legu. Zápas se už dohrává v pohodové atmosféře a končí stavem 12:6(27:16).
Díky soupeřům za pěkný zápas, a že bojovali i za nepříznivého stavu. A díky naším fanouškům, kterých tentokrát přišlo opravdu hodně.
Pozitivum večera jsou úspěšně zvládnuté čtyřhry.
V následujícím týdnu nás čeká dvojnásobný výjezd do Frisca za místními Black Diamonds. V pondělí na ligu a ve čtvrtek na pohár. Přátelé, kamarádi, pokud úspěšně zvládneme oba zápasy, tak se určitě najde nějaká prémie.

Sportu zdar, šipkám zvlášť!!!
Břeh