C liga -3.liga skupina Aa 2.kolo Danger - Panteři z Parlamentu 11:7 (25:18)

01.10.2014 11:50

První domácí zápas a hned derby s Panterama. Opět máme problém sejít se, a i osm lidí na soupisce je pro nás málo. Zahajovací sestava je tedy Adam, Boris a Břeh. Ryba s Ivanem dorazili aspoň později. Hosté v sestavě Lukáš, Libor, Míra, Marek a na střídačce Otmar a Robert.
Po první sérii singlů prohráváme 1:3. Ve druhé sérii však srovnáváme krok se soupeřem a stav je tedy 4:4. Krásný stav, vzhledem k tomu že dva zápasy prohráváme KO. Před čtyřhrou připlouvá Ryba, atmosféra začíná houstnout a gradovat, protože pokud jsme zvládli začátek zápasu ve trojko, tak teď ve čtverko budeme ještě lepší.
První čtyřhru jsou úspěšnější oba naše páry. A rázem vedeme 5:4. To kriket už je vyrovnaný a nastupují tedy proti sobě vítězné dvojice. Panteři však na nás vlétli a o výhře rozhodli prakticky už ve druhém kole. 400 bodů ztráty se hodně těžko dohání, když navíc soupeř stíhá zavírat i ostatní čísla. Během kriketu jsme měli nečekaného fanouška. Přišel se na nás podívat, a svým předvolebním gulášem oslovit Petr Kajnar. Jako správný politik ale zůstal nestranný. A aspoň nás pozval na pivo, klidně by mohl chodit častěji. Stav zápasu opět vyrovnaný 5:5.
A začínáme opět od nuly. Další sérii singlů vyhráváme 3:1 a rázem je stav velmi příznivý pro nás-8:6. Po velmi dramatickém a tuhém boji získává Břeh devátý bod. Stejně dramatický boj je i na vedlejším stroji, kde bojuje Adam. Ale bojuje úspěšně a získává desátý-vítězný bod!!! Do posledního zápasu tak už může naskočit náš benjamínek Ivan. A je to posila jako hrom. Svůj zápas vyhrává! Konečné skóre je tedy 11:7 a Danger může slavit první tři body v sezóně.
Díky soupeřům za pěkný napínavý a dramatický zápas.
A obrovské díky Dangerům že jsme nic nevzdali a nevypustili a díky našim fanouškům za podporu.
Další zápas už se doufám slezem aspoň čtyři hned od začátku. Mukade bude těžký oříšek.

Sportu zdar, šipkám zvlášť

Břeh